ורד גרנדיר – אימון אישי וקבוצתי

הנחיית קבוצות, ייעוץ ארגוני, גישור ואימון למציאת היהלום הפנימי

בגישה המשלבת NLP, גשטלט ודמיון מודרך

הנחיית קבוצות, ייעוץ ארגוני, גישור ואימון למציאת היהלום הפנימי

בגישה המשלבת NLP, גשטלט ודמיון מודרך

הפודקאסט: ללטש את היהלום הפנימי

ללטש את היהלום הפנימי

אימון מנטלי לליטוש הפוטנציאל הייחודי שלכם

חשבתם פעם כיצד יראו החיים שלכם אם הייתם מממשים את הפוטנציאל הייחודי שלכם במלואו?

”ללטש את היהלום הפנימי " הוא הפודקאסט שלי שעוסק בהתפתחות אישית על פי מודל ייחודי שפיתחתי בשפת האימון המנטלי המשלב NLP, גשטלט ופסיכולוגיה חיובית .

נעים להכיר, שמי  ורד גרנדיר פרוכטמן  יועצת ארגונית, מאמנת מנטלית, מנחת קבוצות, יועצת זוגית ומשפחתית ומתמחה במערכות יחסים ואני לא תמיד הרגשתי שאני מממשת את הייעוד שלי, לפני כ 15 התחלתי להוביל שינוי קריירה ושיניתי את חיי לחלוטין ואני מודה על כך בכל יום.

המודל בפיתוחי מתבסס על ספרי "מציאת היהלום הפנימי – מודל ארבעת הקודקודים" הנמכר בחנויות הספרים ואף מונחה כתוכנית במאגר התוכניות של משרד החינוך לצוותי הוראה ומנהלים.

מודל ארבעת הקודקודים יאפשר לכם מסע ליטוש של היכולות שלכם בארבע תחנות: נראות ודימוי עצמי, השמעת הקול האישי, זיהוי משאבים וכישרונות וזיהוי ערכים אישיים. הפרקים יגעו בכל תחומי החיים החל ממימוש עצמי, המשך במשפחה וזוגיות ועד לקריירה וקבלת החלטות.

הפרקים הראשונים הם פרקי סולו להכרות עם השיטה והמודל ובהמשך יגיעו אורחים להתארח.

בסוף כל פרק תמצאו תרגילים להטמעת הידע על מנת שתלמדו להיות המאמנים של עצמכם לפיתוח תחושת מסוגלות, פיתוח חוסן מנטלי ויצירת דפוסי התנהגות מעצימים.

כשתאפשרו לעצמכם לזהות וללטש את הפוטנציאל הגלום בכם ייפתח בפניכם עולם חדש של הזדמנויות שמטרתן לסייע לכם לצמצם את הפער בין הרצוי למצוי בחייכם תוך שאתם מקבלים הזדמנות ללטש את עצמכם לגרסה חדשנית ומדויקת של עצמכם.

מתרגשת שאתם מצטרפים אלי למסע המרתק של התפתחות אישית.

זכרו שמי שלא מתפתח וצומח נשאר מאחור וקומל ולכן, מזמינה אתכם למצוא מקום לייחודיות שלכם כאן במסע שלנו על מנת לאפשר לעצמכם יותר מקום בעולם.

כי בסוף….החיים כבר התחילו….

מזמינה אתכם להשמיע את קולכם בכל ערוץ שתבחרו:

פרק הפתיחה : למה לנו פוטנציאל ?

אודות הפרק:

פרק הפתיחה של הפודקאסט "ללטש את היהלום הפנימי" עוסק בהכרות עם מודל ייחודי בשפה אימונית  לליטוש הפוטנציאל הייחודי  של כל אחד ואחת.

פרק הפתיחה מציע הכרות עם המנחה ורד גרנדיר פרוכטמן,  הכרות עם מודל ארבעת הקודקודים למציאת היהלום הפנימי ועוסק בשאלה מדוע אנחנו זקוקים לפוטנציאל.

מהי תרומתו של הפוטנציאל לחיינו? כיצד יראו חיינו ללא שימוש בפוטנציאל?  מה הקשר בין מסוגלות למימוש פוטנציאל? מה הקשר בין הימנעות לאי מימוש פוטנציאל, האם אנחנו יודעים לתת מקום לפוטנציאל שלנו בחיינו ? ומהם ארבעת הקודקודים שיאפשרו לכל אחד ואחת מאתנו הזדמנות להפוך את עצמנו לגרסה מלוטשת על עצמנו על מנת לחיות חיים מלאים ולחגוג את היכולות שלנו.

דילוג לתוכן