ורד גרנדיר – אימון אישי וקבוצתי

הנחיית קבוצות, ייעוץ ארגוני, גישור ואימון למציאת היהלום הפנימי

בגישה המשלבת NLP, גשטלט ודמיון מודרך

הנחיית קבוצות, ייעוץ ארגוני, גישור ואימון למציאת היהלום הפנימי

בגישה המשלבת NLP, גשטלט ודמיון מודרך

הפודקאסט: ללטש את היהלום הפנימי

אימון מנטלי לליטוש הפוטנציאל הייחודי שלכם

חשבתם פעם כיצד יראו החיים שלכם אם הייתם מממשים את הפוטנציאל הייחודי שלכם במלואו?
”ללטש את היהלום הפנימי " הוא הפודקאסט שלי שעוסק בהתפתחות אישית על פי מודל ייחודי שפיתחתי בשפת האימון המנטלי המשלב NLP, גשטלט ופסיכולוגיה חיובית.
נעים להכיר, שמי  ורד גרנדיר פרוכטמן  יועצת ארגונית, מאמנת מנטלית, מנחת קבוצות, יועצת זוגית ומשפחתית ומתמחה במערכות יחסים ואני לא תמיד הרגשתי שאני מממשת את הייעוד שלי, לפני כ 15 התחלתי להוביל שינוי קריירה ושיניתי את חיי לחלוטין ואני מודה על כך בכל יום.

קרא עוד

פרק הפתיחה : למה לנו פוטנציאל ?

פרק הפתיחה של הפודקאסט "ללטש את היהלום הפנימי" עוסק בהכרות עם מודל ייחודי בשפה אימונית לליטוש הפוטנציאל הייחודי של כל אחד ואחת.

קרא עוד

פרק שני: הכל מתחיל בחינוך. ראיון זוגי עם ד״ר שי פרוכטמן על חינוך, ערכים ומשאבים.

בפרק השני של הפודקאסט "ללטש את היהלום" אני בוחרת להפגיש בין חינוך למודל ארבעת הקודקודים באמצעות מפגש עם ד"ר שי פרוכטמן, איש חינוך מזה 3 עשורים.

קרא עוד

פרק שלישי: זיכוי מחמת הספק. שילר מרתק עם עו״ד הפלילים סאני שייקיס.

ליטוש היהלום הפנימי פוגש אותנו לא רק כאינדיבידואלים אלא גם כחברה, אומה ואנושות. השבוע המדינה סערה עקב הזיכוי הדרמטי של רומן זדורוב שעורר הרבה שאלות מסקרנות על התיק ועלינו כחברה.

קרא עוד

פרק רביעי: כשנתינה הופכת לדרך חיים. עם קובי גטניו.

היום נעסוק בנושא המרתק נתינה. בשירו, דני בסן צרב בתודעה שלנו את המשפט "מתי בפעם האחרונה עשית משהו בשביל מישהו"? שאלה שמהדהדת אמירה חברתית גדולה המשקפת אותנו כחברה. נדון בהיבטים שונים של נתינה.

קרא עוד

פרק חמישי: "היטלר, אני בחרתי בחיים וניצחתי" עם פרופ' יחזקאל טלר נשיא מכללת גורדון לחינוך

ניצולי השואה הולכים ומתמעטים ואני נרגשת לשתף אתכם בראיון אופטימי ליום השואה. היום הזמנתי לאולפן את פרופסור יחזקאל טלר לראיון מיוחד.
קרא עוד

פרק שישי: "המתים חיים בתוכנו" עם טובה סלס כוכבי לזכרו של סר"ן נמרוד כוכבי ז"ל

פרק מיוחד ליום הזיכרון העוסק בשכול ואובדן ומפגיש אותנו עם סר"ן נמרוד כוכבי ז"ל באמצעות זיכרונותיה של טובה סלס כוכבי אחותו שהיתה ילדה בת 13 בנפילתו במלחמת יום הכפורים. 

פרק שביעי: "הימנעות, מוטיבציה ומה שביניהם" עם ד"ר עוז גוטרמן

הימנעות היא תופעה המביאה לידי ביטוי את כל הסיבות להעדר תחושת מסוגלות, חשש מכישלון והעדר מוטיבציה. השאלה כיצד מעוררים מוטיבציה ומה יגרום לחיבור אמיתי ועמוק עם מוטיבציה בכל תחום על פי מודל ארבעת הקודקודים.

קרא עוד

פרק שמיני: "הפרזנטציה פוגשת אותנו בכל תחומי החיים" עם עופר רשף

פרזנטציה עצמית פוגשת אותנו בכל ערוץ של תקשורת בין אישית עם הסביבה ולכן, פרק בנושא הפרזנטציה שרלוונטית לכל תחומי החיים החל מחיים אישיים, המשך ברשתות חברתיות וכלה במקום העבודה, בכנסים מקצועיים ועל במות, היא נושא חשוב והעיסוק בנושא יש בו לעורר מודעות להתנהלות סביב הנושא.

קרא עוד

פרק תשיעי: "לנצח את הרילוקיישן במציאת הבית רחוק מהבית" עם ד"ר אפרת צדיק

רבים חולמים על חיים בארץ אחרת הרחק מהמציאות הלא קלה שלנו ומצד שני לא מעטים עוברים למדינה אחרת וחווים את ה"חלום ושברו", הפרק החדש שלי עוסק במורכבות שסביב החיים בארץ אחרת וההערכות שיש להיערך על מנת לנהל את השינוי ולצלוח אותו.

קרא עוד

פרק עשירי: "לאפשר שפע כי עוני זו לא גזירת חיים" עם ודים שלבר - בעלים של סוכנות ביטוח והשקעות

"עוני זו לא גזירת גורל" אומר ודים שלבר שגדל בבית גלותי בפריפריה בתודעת מחסור וכאדם בוגר בחר לסלול לעצמו מציאות חיים של שפע מתוך מודעות ומימוש היבטים מנטליים מגוונים.

קרא עוד

פרק אחת עשרה: "כל ילד זקוק למנטור על מנת לצמוח" עם ד"ר קרן רז נצר - מנכ"לית עמותת ניצוצות - שיעור אחר

כל אדם וכל ילד זקוק למנטור על מנת לצמוח, דמות מעוררת השראה שתסייע בהגשמת חלומות ויעדים.

קרא עוד

פרק שתים עשרה: "אלימות סמויה זה לא מה שחשבתם" עם קרין ביבס מנטורית למינוף משברים

משברים מגיעים אל חיינו ללא הזמנה. לא נותר לנו אלא לצלוח אותם ולבחור בחיים. מקס רוזנפלד היה הורה צעיר לשלושה ילדים קטנטנים כשפקד אותו משבר מטלטל.

קרא עוד

פרק שלוש עשרה: "לספר סיפור לזיהוי הקול הייחודי שלנו" עם איגי לרנר - איש תקשורת ומומחה story telling

לכל אדם יש סיפור והמיומנות של לספר סיפור פוגשת אותנו בכל רגע בו אנחנו נפגשים עם אנשים אחרים, השאלה הראשונה שישאלו אתכם בראיון עבודה, בדייט או בכל מפגש עם אדם חדש תהיה: ספר על עצמך או ספרי על עצמך….

קרא עוד

פרק ארבע עשרה: "האומץ להסתערב על החיים" עם שיר פלד המסתערבת הראשונה בצה"ל

בימי האינתיפדה השנייה נקלעת שיר פלד לפיגוע באוטובוס שבעקבותיו היא מחליטה לבחור בשרות משמעותי ומפלסת את דרכה למסלול לוחמות בחייל מג"ב, היא הופכת לימים למסתערבת הראשונה בצה"ל יחד עם עוד שתי בנות.

קרא עוד

פרק חמש עשרה: "לצבע עור שלי יש קול" עם עמרם אקלום - מרצה ומוביל מסעות לאתיופיה

עמרם היה ילד בן שבע כשהוריו קיבלו איגרת מהבן פרדה שקראה להם לצאת לדרך. וכך הם יצאו למסע רגלי מסוכן  ומפרך מאתיופיה השסועה אל עבר סודן המדינה השכנה בדרכם לירושלים עליה חלמו. המסע הרגלי היה קשה ומסוכן, נמשך זמן רב וגבה קורבנות רבים.

קרא עוד

פרק שש עשרה: "הביקוש לאהבה הזניק אותי למסע אל פרק ב" עם אשרת מלכין דרויאן

אי אפשר לדבר על אהבה מבלי לדבר על החלום ושברו. כשהיינו ילדים הקריאו לנו סיפורים לפני השינה על נסיכות יפיפיות  שמתאהבות באבירים יפי תואר ושהם חיים באושר ואושר עד עצם היום הזה.

קרא עוד

פרק שבע עשרה: "בחור נורמטיבי שבחירה שגויה הובילה אותו לכלא" עם בני פרבר - בן 25 מנהל קהילת בינה מלאכותית

בני פרבר היה בחור בן 22  כשפרצה הקורונה והחיים קפאו. חברים הציעו לו לעבור לתל אביב ובתקופות הסגרים מה נותר לעשות אם לא להיפגש באיזה בית, לשתות בירות ולעיתים גם לעשן. בני התפתה לסחור סמים, סמים קלים בלבד, בעיניו.

קרא עוד

פרק שמונה עשרה: "מעניין ת'סבתא שלי - על עוצמתה של הזקנה" על עוצמתה של הזקנה עם סיגל עברי הר ציון - מובילת מסעות בזמן

זקנה הוא הנושא שכולנו חוששים מלדבר עליו אבל הזקנה היא חלק בלתי נפרד מחיינו, מוזמנים לפרק אופטימי על עוצמתה של הזקנה ועל המקום החשוב של החברה שלנו שיודעת לכבד את זקני השבט ותבונתם.

קרא עוד

פרק תשע עשרה: "תודעה ומודעות ככלי לפיתוח חוסן מנטלי" עם טל בשן - מייסד ביה"ס למנהיגות תודעתית

המפגש שלי עם מייסד בית הספר למנהיגות תודעתית טל בשן הוליד פרק עמוק על עוצמתה של מודעות והעמקת תודעה לפיתוח חוסן מנטלי ותחושת מסוגלות.

קרא עוד

פרק עשרים: "לצלוח גירושים במשפחה ולהשאר אנושיים" עם עו"ד שי קדמי - מומחה לענייני משפחה

כל זוג שלישי מתגרש ולכן בעידן המודרני אי אפשר לחמוק מזוגות מתגרשים אבל חשוב לנהל משבר גירושים במודעות, ברגישות, בהתחשבות ברגשות הבוגרים והילדים כאחד. 

קרא עוד

פרק עשרים ואחת: "מחלומות במגירה לתוכנית עבודה" עם עמרי גפני - שותף בקבוצת "גומא גבים" ומומחה לתהליכי גישור

היום נדבר על הגשמת חלומות והפיכתם למציאות חיינו, לא חלומות מהסוג שחולמים בלילה אלא חלומות שמביאים לידי ביטוי את הייעוד שלנו, את הצורך שלנו במשמעות ואת הכמיהה שלנו להשפיע , להוביל ולהותיר חותם. 

קרא עוד

פרק עשרים ושתיים: "לצמוח ממשברים אל הצלחה גדולה" עם מקס רוזנפלד - מאמן אישי ליציאה ממשברים והצלחה

משברים מגיעים אל חיינו ללא הזמנה. לא נותר לנו אלא לצלוח אותם ולבחור בחיים. מקס רוזנפלד היה הורה צעיר לשלושה ילדים קטנטנים כשפקד אותו משבר מטלטל. תאונת דרכים טראגית שהפכה את עולמו.

קרא עוד

פרק עשרים ושלוש: "איך לא להיכנס לארון ממנו יצא הבן שלך" עם חלי לוי - אמא גאה לבן גאה ומקיימת קהילת אמהות

חלי לוי היא אמא גאה לבן הגאה שלה שיצא מהארון לפני 15 שנה, אז היא מהרה לתת לו את ברכת הדרך אבל גילתה עם הזמן שהזהות המינית של בנה מזמנת אתגרים רבים והקשה בהם הוא ההבנה שהחברה שלנו לא באמת מתירנית ושיש שמרנות רבה סביב הנושא.

קרא עוד

פרק עשרים וארבע: "להנהיג בית ספר צומח" עם טלי מרמור - מנהלת בית ספר ומנחת הורים

לא בכל יום מקבלת אשת חינוך מוערכת הזדמנות להקים בית ספר, להקים בית ספר צומח זו הזדמנות לברוא מציאות ולהשפיע על עיצובו של מוסד חינוכי בעל אופי ייחודי ועל עיצובה של קהילה. 

קרא עוד

פרק עשרים וחמש: "ללמוד להיות הורים מצמיחים היא בחירה" עם ליאת רוקח זמרוני - בעלים של ביה"ס "בשביל ההורות"

הורות הוא התפקיד המרגש והעוצמתי שלנו כבני אנוש ומצד שני כשאנו הופכים להורים לעיתים אנחנו טועים, מצלקים ומקטינים את הילד מבלי להתכוון. 

קרא עוד

פרק עשרים ושש: "לבחור מטפל רגשי בדיוק רב וללא מבוכה" עם חני בלייכר - מנהלת פלטפורמת המטפלים care point

בעולם המודרני כבר לא מתנצלים על טיפול. לא מתביישים ואפילו רואים בזה פריווילגיה. על מנת להבין כיצד בוחרים מטפל/ת רגשי /ת מכל סוג שהוא נפגשתי עם הגברת חני בלייכר על מנת לברר כיצד מוצאים מטפל/ת לעצמכם או לאחרים מותאמים לאישיות ולצורך. 

קרא עוד

פרק עשרים ושבע: "לבחור ברווחה נפשית במעבר ממחקר מדעי לחינוך" עם ד"ר צביקה רייטר - ראש החוג לניהול מערכות חינוך בגורדון

רווחה נפשית היא חוויה אינדיבידואלית הגורמת לאדם לחוש סיפוק, אושר ומשמעות. ד"ר צביקה רייטר הפך לחוקר ומתרגל רווחה נפשית לאחר שגיל ארבעים הביא לפתחו משבר וסימני שאלה לרוב שגרמו לו לחולל שינוי קריירה גדול.

קרא עוד

פרק עשרים ושמונה: "כיצד לצמוח מסכסוכים וקונפליקטים למציאות מיטבית" עם אורית קדם - מגשרת

סכסוכים וקונפליקטים הם חלק בלתי נפרד ממערכות יחסים. לרוב, אנחנו מצליחים לצאת מהם בכוחות עצמנו ולעיתים יש סכסוכים המלווים אותנו חיים שלמים. מקצוע הגישור נולד מתוך הצורך לסיים אי הסכמה וליצור מציאות מיטבית. 

קרא עוד

פרק עשרים ותשע: "סיפור מסע של מלחמה וכיצד יוצאים ממנה מחוזקים" עם רפי הלצר - שליח סוכנות באוקראינה בימי פריצת המלחמה

כשפלשו הרוסים לאוקראינה בפברואר 2022 רפי הלצר היה אז שליח סוכנות באוקראינה. בעקבות התראות על מלחמה אשתו ובנו חצו את הגבול עם נמלטים רבים והגיעו למרכז קליטה בארץ והוא נותר על הגבול על מנת לסייע לכל אותם נמלטים מהתופת.

קרא עוד

פרק שלושים: "נסע לחלץ את בתו ממתקפת טרור" מוטי עזרא - אזרח שסייע לעשרות צעירים להמלט מהתופת

בבוקר של ערב שמחת טרור מתעוררת ישראל לחדשות על מתקפת טרור בראשות חמאס בה טרוריסטים פרצו את הגדר ופשטו על ישובים אזרחיים. 

קרא עוד

פרק שלושים ואחת: "יחסי ציבור למלחמה בעידן של רשתות חברתיות" יהורם גלילי - איש תקשורת, יחצ"ן ומחבר "פוטו מלחמה"

למלחמה בעידן של רשתות חברתיות יש כללים חדשים. יהורם גלילי שהינו איש תקשורת מוערך, עיתונאי, משורר ואשף ביחסי ציבור יתארח בפרק שבו נשוחח על כללי התקשורת החדשים של המלחמה אותה אנו חווים.

קרא עוד

פרק שלושים ושתיים: "מי יקשיב לך בכלל"? - להשמיע את הקול שלנו היא שליחות" עוז מזרחי - יזם, מייסד ובעלים של הרדיו החברתי הראשון

כשעוז מזרחי היה נער הוא התאהב ברעיון שישדר רדיו, הוא האמין שרדיו יסייע לו להיות נער מקובל יותר, עם השנים הוא הקים תחנות רדיו פירטיות ובהמשך הקים את הרדיו החברתי הראשון שהינה תחנת רדיו המאפשרת לכל אדם שרוצה להשמיע את קולו ולהותיר חותם לעשות זאת. 

קרא עוד

פרק שלושים ושלוש: "עתידה של ישראל בעקבות המלחמה על פי הנומרולוגיה" יעקובי טום בן בסט - נומרולוג מפתח שיטת נומרולוגיית הצ'אקרות

בימים של שאלות רבות ואי וודאות בחרתי להתייעץ עם נמורולוג, איש מקצוע מצוין שמטרתי לתת לנו מעט ודאות בעידן של אי ודאות.

קרא עוד

פרק שלושים וארבע: "אומנות מחאה כערוץ ביטוי לזעקת הנפש" גליה שכטר - אומנית רב תחומית, מטפלת באומנות ואוצרת

הדרך הכי טהורה להשמיע את הקול שלנו בעת משבר היא אומנות מחאה שמנקזת אליה את הכאב, האובדן, הזעקה, ההתרסה, הביקורת, הכעס ובתסכול. אומנות מחאה היא זעקת החברה האנושית ולאורך כל ההיסטוריה האומנות תמיד מלווה מהפיכות ומלחמות.

קרא עוד

פרק שלושים וחמש: "האם ישראל בדרך לשינוי מהותי או שכל זה היה סתם?" עם תמיר ליאון - אנתרופולוג יישומי

בימים של מלחמה היכולת להתבונן במציאות במבט על מעיני אנתרופולוג חוקר תרבות ולזהות מגמות, שכפול הסטורי, סוגים שונים של מנהיגות ולשאול שאלות על עתידה של החברה הישראלית היא פריווילגיה מתבקשת.

קרא עוד

פרק שלושים ושש: "לחנך לפיתוח חוסן אישי וחברתי כדרך לצמיחה ממשברים" פרופ' חיים שקד נשיא האקדמית חמדת ויו"ר פורום נשיאת המכללה לחינוך

המינוח חוסן הפך להיות מאוד שגור מאז פרוץ המלחמה בשביעי באוקטובר. נשאלת השאלה מהו חוסן והאם ניתן לחנך לחוסן ולתרגל חוסן. לצורך העמקה בנושא החוסן אני נפגשת היום לשיחה מרתקת עם אדם מרתק.

קרא עוד

פרק שלושים ושבע: "גלגול נשמות כתפיסת עולם המזהה סיבה ומחזוריות" עו"ד רונית סטלקול אברם - מאמנת תודעה, מורה רוחנית וסופרת

המלחמה נמשכת מעל חודשיים והאבדות בנפש רבות הן. אני בוחרת להיפגש הפעם עם מורה רוחנית, מאמנת, סופרת ומומחית באובדן. עו"ד רונית סטלקול אברם חוללה מהפך בחייה ועברה מעולמות רציונליים לקליניקה טיפולית המשחזרת גלגולים. 

קרא עוד

פרק שלושים ושמונה: "תקשורת המונים בתקופת מלחמה" עם לידור גולדברג - דובר, עיתונאי, מורה לתקשורת ואיש תוכן

עידן המודרני מאופיין בערוצי תקשורת רבים שיש באפשרותם להפוך את העולם לגלובלי ולהעביר לנו ידיעות מכל קצוות תבל בדקות ספורות. מלחמות גם הן הופכות להיות מתוקשרות ולתקשורת תפקידים רבים גם בהעברת מסרים וחדשות, גם בהפעלת לחץ על מדינות שונות, גם בתיעוד פשעי מלחמה, גם בפרשניות וגם ביצירת פייק ניוז וגם בחשיפתם. 

קרא עוד

פרק ארבעים: "חדשות טובות כערוץ תודעה לפיתוח תודעה קולקטיבית חיובית" עם רעות בנימין - מייסדת המיזם החברתי החדשות הטובות

החדשות הטובות הוא מיזם חברתי שהקימה רעות בנימין על מנת ללמד אותנו כחברה להתבונן על חדשות ומציאות בעיניים חיוביות המזהות את היש ולא מתמקדות רק בקטסטרופות. 

קרא עוד

פרק ארבעים ואחד: "לצוף מעל למים למרות המשברים" עם סטלה הולדשטיין - שחיינית מסטרס ואלופת אירופה ועולם

משברים למרות שהם מכאיבים הם גם מצמיחים מאוד. סטלה הולדשטיין גילתה את ייעודה כשחיינית עוד כשהייתה ילדה קטנה שסבלה מתת משקל ברומניה שאחרי הנאצים. 

קרא עוד

פרק ארבעים ושתיים: "לצלוח זוגיות בשלום בימי משבר ביטחוני ומדיני" עם ריקי עזרא - מאמנת CBT ויועצת MA זוגית ומשפחתית

זוגיות בצל המלחמה הוא נושא מרתק ששווה לתת עליו את הדעת. זוגיות היא "פרויקט חיים", אם משקיעים בה ומטפחים אותה היא נשארת יציבה, בריאה ונעימה. אם לא שמים אותה בסדר עדיפות עליון ולא מתחזקים את מערכת היחסים, עלולים להפוך רק לשותפים לדירה ולגידול ילדים, במקרה הטוב.

קרא עוד

פרק ארבעים ושלוש: "תזונה לא מאוזנת ואכילה רגשית כמשקפי משבר וניהולם" עם ד"ר אביטל פאטו בן ארי - דיאטנית קלינית ומומחית לתהליכי שינוי

תזונה היא הדלק של הגוף שלנו. הגוף זקוק להזנה יומיומית אבל למערכת היחסים שאנו מנהלים עם הגוף יש היבטים רבים. הגוף אחראי על התדר האנרגטי שלי, הדימוי העצמי ותחושת המסוגלות מתקשרים לגוף, אהבת הגוף משפיעה על הדימוי העצמי והאם אנחנו מקשיבים למנגנון השובע והרעב של הגוף ומנהלים אותו. 

קרא עוד

פרק ארבעים וארבע: "מייאוש קולקטיבי לתקווה בשפה אימונית מודעת" עם ענת קראוז - מאמנת אישית רב תחומית ומובילת קהילת מאמנים

אנחנו נעים מייאוש גדול לתקווה וזה לא תמיד קל לשמור על תקווה. מאז השבעה באוקטובר כשהתנפצה תחושת הביטחון האישי כולנו נעים בין ייאוש לתקווה. יש לנו סיבות לייאוש אבל מצד שני אין לנו את הפריווילגיה לייאוש. 

קרא עוד

פרק ארבעים וחמש: "פיתוח חוסן בקרב בני נוער בצל המלחמה" עם נטע ענבר סבן - פסיכולוגית קלינית, מטפלת משפחתית וסופרת

בני הנוער הם הדור הבא שלנו ונשאלת השאלה האם אנחנו רגישים אליהם בתקופה מטלטלת זו. אני נפגשת לשיחה מרתקת עם נטע ענבר סבן שהינה פסיכולוגית קלינית, יועצת משפחתית וסופרת שבימים אלו כותבת ספר העוסק בבני נוער.

קרא עוד

פרק ארבעים ושש: "לעצב ולהלביש את הבית שלנו מחדש גם בתקופת משבר" עם רויטל יקואל - מעצבת פנים ומעצבת חללים מעוצבים

זה לא סוד שהבית שלנו מהווה עוגן והעיצוב תורם מאוד לתחושת השייכות. להלביש את הבית ולעצב אותו בתקופה בה נמל התעופה די שומם ורובנו נשארים בארץ , זוהי זכות.

קרא עוד

פרק ארבעים ושבע: "שרות מילואים החל מהשבעה באוקטובר - יומן מסע" עם יריב רודד - קצין העורף בחטיבת יפתח במילואים

בשבעה באוקטובר נשלחו המוני צווי שמונה שגייסו מילואימניקים. ההענות הייתה בשיאה. רבים רצו להילחם על הבית והבינו שזו מלחמה צודקת.

קרא עוד

פרק ארבעים ושמונה: "מקומו של המיינדפולנס בחיינו - מודעות קשובה" עם אנה נווה לדרמן - פסיכוטרפיסטית ומורה למיינדפולנס

בעידן בו כולנו מחפשים קצת שקט ושלווה בתקופה המטלטלת הזאת אני בוחרת להקדיש את הפרק הזה למיינדפולנס שהלא היא קשיבות מודעת שאותה ניתן לתרגל על בסיס יומי. 

קרא עוד

פרק ארבעים ותשע: "חרבות של תקווה - סיפורה של תערוכה בצל מלחמה" עם שירה כוכבי - אומנית, מאיירת ואוצרת אומנות מירושלים

שירה כוכבי היא אומנית ואוצרת צעירה מירושלים שמאז השבעה באוקטובר הבינה שאת התסכול והכאב שחוותה החברה הישראלית יש לתרגם לאומנות. 

קרא עוד

פרק חמישים: "מחינוך ללחימה - להילחם על הבית מתוך חאן יונס" עם איתי קרמר - מנהל בית ספר ואיש חינוך בתום 4 חודשי לחימה

פרק 50. הפודקאסט שלי חוגג יובל. האמת? קיוויתי לחגוג עם תוכן יותר נוצץ… אולי להזמין איזה סלבריטאי ולדבר על סודות מעולם הזוהר? אבל… בתקופה השבירה שאנו חווים, הכוכבים האמתיים הם האזרחים המסורים שלנו המשרתים בסדיר או שגייסו למילואים.

קרא עוד

פרק חמישים ואחת: "סיפורו של חוזר בשאלה המחבר בין העולמות" עם גילי בניסטי - כותב תוכן ומגיש הפודקאסט שחור לבן ומה שבניהם

החברה הישראלית היא חברה מגוונת שהמאפיין המרכזי שלה הם הזרמים השונים באוכלוסייה כשהבולטים בהם הם הזרם החילוני מול הדתי. 

קרא עוד

פרק חמישים ושתיים: "לפרום קונפליקטים -אסטרטגיות אפקטיביות בניהול קונפליקטים" עם אסף שני - מומחה בניהול קונפליקטים, מו"מ, גישור ותהליכים ארגוניים

קונפליקטים פוגשים אותנו ללא הרף בכל מעגלי החיים שלנו. קונפליקטים דורשים ניהול על מנת שלא יהפכו לקטסטרופות ובפרק הזה אני נפגשת לשיחה מרתקת עם אסף שני שהינו מומחה לניהול קונפליקטים, מומחה למשא ומתן, גישור וליווי תהליכים פנים ארגוניים.

קרא עוד

פרק חמישים ושלוש: "אלו הקלפים שקיבלתי ואני לא מוותרת על החיים" עם רותה פפיאשוויל - מרצה, מגישת רדיו ומנטורית לקידום עסקים

רותה פפיאשווילי היא מרצה מבוקשת שההרצאה שלה "אלו הקלפים שקיבלתי "פורשת סיפור שהיה יכול להוות בסיס לטלנובלה מרגשת. 

קרא עוד

פרק חמישים וארבע: "למה לנו התפתחות אישית בכלל?" עם גל צחייק - מייסד מכללת תוצאות ללימודי NLP, אימון ומנהיגות

התפתחות אישית הוא מצב תודעתי של אדם שלא מפסיק לפתח מיומניות רגשיות, חברתיות ומנגנוני תודעה ומודעות. 

קרא עוד

פרק חמישים וחמש: "הקשבה לגוף שלנו כדרך לשלום עם הגוף והלב" עם רותי פינק - דיאטנית קלינית ומטפלת רגשית

"הגוף הוא לא פח זבל רגשי", ללא ספק מערכת היחסים שלנו עם הגוף עוברת דרך הלקאה עצמית ובשיחה שלי היום עם הדיאטנית והמטפלת הרגשית רותי פינק אנחנו מקיימות שיחה כנה על אכילה רגשית, דימוי גוף, דימוי עצמי ותזונה דלת פחמימות.

קרא עוד

פרק חמישים ושש: "הבחירה באקטיביזם חברתי וצדקת הדרך כמקור מוטיבציה" עם צמרת אביבי - סגנית נשיא לה"ב, מייסדת עמותת החינוך המשלים וחברת ועד בעמותת לנפ"ש

יש אנשים שנלחמים את המלחמות של כולם וצמרת אביבי היא אחת כזאת. אקטיביסטית חברתית ולוחמת צדק.

קרא עוד

פרק חמישים ושבע: "אופטימית חסרת תקנה למרות המאנייה דיפרסייה שלי" עם דפנה דרוקר - סופרת, משוררת, מרצה וזמרת

דפנה דרוקר סובלת ממאנייה דיפרסייה עוד מנעוריה. סוג של מחלה כרונית היא אומרת שדורשת טיפול. היא ידעה אשפוזים לא מעטים והתמודדויות לא קלות אבל היא לא ויתרה לרגע על החיים, על אמהות ועל אהבה.

קרא עוד

פרק חמישים ושמונה: "עולם העבודה החדש והשפעתו על החברה שלנו" עם מירב הלל-לבן - יועצת מנהיגות וחוסן לארגונים בעולם החדש

עולם העבודה החדש הוא תולדה של עולם מודרני, טכנולוגי קצבי ומהיר. היום אני פוגשת לשיח מרתק את מירב הלל לבן, יועצת ארגונית, דוקטורנטית, חוקרת העולם החדש, מרצה ומלווה מנהלים, הנהלות וצוותים במציאות משובשת.

קרא עוד

דילוג לתוכן